abas logo erp 2021abas Business Solutions Poland, wchodzący w skład globalnej Grupy abas, został laureatem prestiżowego ogólnopolskiego programu Symbol 2020. Firma w uznaniu za innowacyjne i wyjątkowo elastyczne moduły systemu abas ERP, usprawniające i umożliwiające cyfryzację przedsiębiorstw produkcyjnych otrzymała tytuł Symbolu Innowacji 2020.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 
 
Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, które w swojej branży działają najlepiej, znacząco przyczyniając się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Warunki do udanej transformacji cyfrowej

Wprowadzanie zmian i tworzenie nowego potencjału jest nie tylko przedmiotem działalności abas, lecz również pasją od ponad 40 lat. Firma tworzy przełomowe rozwiązania i udziela porad w zakresie inteligentnych procesów, a jej zespół dysponuje bogatą wiedzą branżową. Jako wizjoner i pionier w dziedzinie oprogramowania dla firm oferuje dziś znacznie więcej niż system ERP. Łączy przetestowane i sprawdzone rozwiązania ERP z inteligentnymi usługami. W ten sposób powstaje nowoczesna platforma informatyczna 4.0, która stwarza najlepsze warunki do udanej transformacji cyfrowej. Dziś abas jest partnerem ponad 4000 przedsiębiorstw produkcyjnych średniej wielkości i ma 93% lojalnych klientów. Napawa to dumą i świadczy o dotrzymywaniu najważniejszego zobowiązania, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa danych i niezawodności procesów. Ma to ogromne znaczenie w dynamicznym środowisku cyfryzacji.

Dotrzymywanie obietnicy złożonej klientom to dla nas priorytet. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, bo doskonale rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby i stoi przed różnymi wyzwaniami. Taki poziom elastyczności wymaga narzucenia sobie wysokiej poprzeczki, dlatego tym bardziej cieszy nas, że ten wysiłek i tworzone rozwiązania zostają zauważane i nagradzane. Przyznany tytuł Symbolu Innowacyjności stanowi dla nas potwierdzenie o prawidłowo obranym kierunku rozwoju oraz motywuje by tę poprzeczkę stale podnosić i kontynuować inwestowanie w rozwój nowoczesnej platformy do udanej transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce - powiedział dr Paweł Kużdowicz, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland.


To już kolejne wyróżnienie systemu abas ERP

abas ERP, system o mocnych 40 letnich niemieckich korzeniach, użytkowany przez ponad 120k użytkowników w blisko 30 krajach świata, wspierany jest przez międzynarodową sieć liczącą ok. 40 partnerów Grupy oraz ich doświadczenie wyniesione z blisko 4000 projektów. Jakość systemu potwierdza wysoki poziom (93%) lojalności klientów oraz certyfikat TÜV „Verified Archiving” dla abas DMS drugiej generacji. W codziennej pracy z abas DMS oznacza to, że dzięki trójpoziomowej koncepcji bezpieczeństwa, próby manipulacji danymi mogą zostać natychmiast wykryte i można zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do systemu.

Źródło: www.abas-poland.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top